Napíšte nám

Koľko stojí doprava?

KTO MI BALÍČEK BUDE DORUČOVAŤ?

Zvolili sme niekoľko variant, z ktorých si môžete vybrať. Vyberte teda tú, ktorá Vám najviac vyhovuje. Slovenská pošta je klasika, ale môžete vybrať aj zásielkovú službu SPS, 123 Kuriér alebo čím ďalej obľúbenejšia služba Zásielkovne. A keď začnete míňať vo veľkom a nakúpite za viac ako 90 euro, zaplatíme kuriéra za Vás.

 

1) Zásielkovňa

Zásielky bežne doručujú do druhého dňa. Akonáhle odovzdáme tovar do prepravy, okamžite vám odošlú email s trasovacím číslom. Cestu vašej zásielky tak môžete sledovať online. Po doručení na vami zvolené výdajné miesto vám pošlú SMS a e-mail s heslom. Od tejto chvíle si ju môžete kedykoľvek do 7 dní vyzdvihnúť.

Zásielku si môžete vyzdvihnúť kedykoľvek od okamihu získania hesla. Alebo pre ňu treba niekoho poslať - nemusíte ukazovať občianky preukaz, stačí vedieť heslo.

Ak nemáte v týždni práve čas, žiadny stres: stačí zaslať odpoveďovú SMS a Zásielkovňa vám lehotu zadarmo predĺži až na 21 dní. (táto služba môže byť pred Vianocami dočasne pozastavená)

 

2) Zásielková služba SPS a 123 Kuriér

Kuriéri sa naozaj činia a doručujú maximálne do 2 dní od odoslania zásielky. Až sa k Vám budú blížiť zavolajú alebo napíšu SMS, takže budete vedieť, kedy balíček čakať.

Dôležité je hlavne starostlivo vyplniť kontaktné údaje, nech sa Vám doručovatelia dovolajú a dozvonia sa na správne miesto. Ak zásielku nikto z nejakého záhadného dôvodu napriek tomu neprevezme, bude doručená späť k nám.

 

3) Slovenská pošta

Zásielky bežne doručujú do druhého dňaBalík doručí na adresu alebo si ho adresát môže vyzdvihnúť na pošte. Informácie o pohybe balíka je možné získať prostredníctvom Track & Trace.

 

                Objednávka do 90 euro               Objednávka nad 90 euro
  Zásielkovňa                                         3,49 €                                       ZADARMO
  Slovenská pošta                                         5,49 €                                       ZADARMO
  Kuriér SPS                                         5,49 €                                        ZADARMO
  123 Kuriér                                         5,49 €                                         ZADARMO

 

AKO MÔŽEM ZAPLATIŤ?

Dobierka – Ak máte peniaze zašité v matraci, pokojne zaplaťte poštárovi, kuriérovi v hotovosti. Pri vyplňovaní voľte platbu dobierkou.

Rýchla a bezpečná platba online (kartou) - Veľmi pohodlný spôsob platby. Po vytvorení objednávky ste presmerovaný na bezpečnú platobnú bránu banky (Comgate), kde zadáte potrebné údaje. Ak je transakcia autorizovaná, platba prebehne okamžite.

Platba bankovým prevodom na účet - po vytvorení objednávky obdržíte potvrdzovací email s informáciami k platbe a vykonáte štandardný prevod peňazí.

 

                                                                   Cena
  Dobierka                                                               1 €
  Platba vopred                                                               ZADARMO
  Platba kartou                                                               ZADARMO