Napíšte nám

Vernostný program

Vernosť sa vyplatí a my to dobre vieme!

Preto vám, našim verným zákazníkom, ponúkame niečo navyše. Stačí, keď sa u nás zaregistrujete do Zľavového clubu. Ako členovia tohto úžasného spoločenstva  sa dostanete k výhodám, o akých sa ostatným ani nesnívalo.

Ako to funguje?

Úplne jednoducho. Stačí, keď sa u nás zaregistrujete cez jednoduchý formulár. Okamžite získate jednorázovú zľavu 5% to preto aby sme vám ukázali, že si nových zákazníkov vážime a sme radi, že ste sa k nám pripojili.

A potom to už ide!

Zbierate zľavy a nakupujete o sto šesť. Na nasledujúci nákup sa už môžete tešiť oveľa viac, pretože budete mať zľavu. Akú veľkú to už záleží na vás. Čím viac nakúpite, tým väčšiu zľavu dostanete. Ako presne to funguje vidíte v tabuľke pod textom. Pokiaľ vaša útrata bude napríklad 230 €, dostanete od nás 6% zľavu a tak ďalej až k maximálne možnej zľave 10%. Pokiaľ nakúpite za menšiu čiastku aj tak vás odmeníme. Za každých 40 € Vám pridelíme k vašej aktuálnej zľave 1%.

A čo je na tom najlepšie, budete vedieť o všetkom čo sa kde šuchne z prvej ruky. Budeme vás informovať o akciách, zľavách a novinkách na našom eshope.

Tak nákupom zdar milí a milé zo Zľavového klubu!

 

ZAREGISTRUJTE SA A ZÍSKAJTE ZĹAVU

 

   Od sumy   Zľava
   ihneď - za registráciu    5%
   230 €    6%
   270 €    7%
   310 €    8%
   350 €    9%
   390 €    10%